Crvena Zvezda – FC København: prognoze
Crvena Zvezda dočekuje momčad FC København na Stadion Rajko Mitić (četvrtak, 22. listopada, Europa Conference League), s početkom u 16:45. FC København je dobio 4 od posljednjih 5 utakmica; Crvena Zvezda je dobio 1.
Poredak i forma na dan 15. listopada. Vremena su u tvojoj vremenskoj zoni (UTC).
NajavaEuropa Conference League
2026/2027
Crvena Zvezda16:45
UTC
FC Københavnčetvrtak, 22. listopada · Stadion Rajko Mitić, Beograd
Ukratko
Poredak i forma na dan 15. listopada. Sve na ovoj stranici opisuje ono što se dogodilo ili što su odabrali ScoreHub prognozeri. Ništa od toga nije predviđanje ni savjet.
- FC København je 2. s 3 boda nakon 1 utakmice; Crvena Zvezda je 24. s 0.
- FC København nije primio gol u 4 od posljednjih 5 utakmica.
- Crvena Zvezda nije zabio gol u 2 od posljednjih 5 utakmica.
- FC København: obje momčadi zabile su u samo 1 od posljednjih 5 utakmica.
- U njihovim posljednjim utakmicama prosječno je padalo 3,1 golova.
Na ovoj stranici
- Ukratko
- Crvena Zvezda – FC København: brojke jedna uz drugu
- Trendovi golova: obje zabijaju, više od 2,5 i bez primljenog gola
- Koliko golova? Ukupno golova u posljednjim utakmicama
- Što biraju ScoreHub prognozeri
- Crvena Zvezda – FC København: forma momčadi
- Crvena Zvezda – FC København: međusobni ogledi
- Ljestvica: Europa Conference League
- Česta pitanja
Crvena Zvezda – FC København: brojke jedna uz drugu
Sezona do sada
Poredak na dan 15. listopada; mijenja se nakon svakog kola. Prosjeci po utakmici skriveni su dok obje momčadi ne odigraju 3 utakmice: prije toga bi zavaravali.
- 24thMjesto na ljestvici2nd (bolje)
- 0Bodovi3 (bolje)
Posljednjih 5 utakmica
Sva natjecanja, prije ove utakmice.
- 1/5Pobjede4/5 (bolje)
- 1.2Zabijenih golova po utakmici2.4 (bolje)
- 2.2Primljenih golova po utakmici0.4 (bolje)
- 1/5Bez primljenog gola4/5 (bolje)
- 2/5 (bolje)Obje zabile1/5
Trendovi golova: obje zabijaju, više od 2,5 i bez primljenog gola
Najnovija utakmica prva. Puna točka znači da se to dogodilo u toj utakmici. Vodiči: Obje momčadi zabijaju · Više/manje golova
Koliko golova? Ukupno golova u posljednjim utakmicama
Ukupno golova u svakoj utakmici, za obje momčadi zajedno, razvrstano u četiri raspona tržišta Raspon golova. U ovih 10 utakmica najčešći ishod bio je 2–3 gola, u njih 5.
Crvena Zvezda, posljednjih 5
3,4 golova po utakmici (6 zabijeno, 11 primljeno)
1211FC København, posljednjih 5
2,8 golova po utakmici (12 zabijeno, 2 primljeno)
131
- 0–1 gol
- 2–3 gola
- 4–5 golova
- 6+ golova
Svaki broj pokazuje koliko je tih utakmica završilo u tom rasponu.
Što biraju ScoreHub prognozeri
ScoreHub prognozeri počeli su birati za Crvena Zvezda – FC København. Raspodjela svakog tržišta pojavljuje se kad ih dovoljno odabere.
- Dvostruka šansa10 od 10 odabira
- Konačan ishod7 od 10 odabira
Odabiri postoje na 2 tržišta. Raspodjela se objavljuje kad 10 prognozera odabere na tržištu, kako nekoliko ranih odabira ne bi izgledalo kao mišljenje većine. Stanje na 20. listopada, 9:57 UTC.
Crvena Zvezda – FC København: forma momčadi
Posljednji rezultati obiju momčadi prije ove utakmice, od najnovijeg.
Crvena Zvezda
- Omjer
- 1-0-4
- Zabijeno
- 6
- Primljeno
- 11
- Bez primljenog
- 1
1 pobjeda, 0 neriješenih, 4 poraza. Crvena Zvezda je u ovih 5 utakmica zabio 6 i primio 11 golova. To je 1,2 zabijenih i 2,2 primljenih golova po utakmici. Zabijali su u 3 od 5 utakmica i 1 put su ostali bez primljenog gola.
- 15. lisGLugano2–3
- 27. kolGViktoria Plzeň1–5
- 20. kolDViktoria Plzeň3–0
- 11. kolDHapoel Be'er Sheva0–2
- 4. kolGHapoel Be'er Sheva0–1
FC København
- Omjer
- 4-0-1
- Zabijeno
- 12
- Primljeno
- 2
- Bez primljenog
- 4
4 pobjede, 0 neriješenih, 1 poraz. FC København je u ovih 5 utakmica zabio 12 i primio 2 golova. To je 2,4 zabijenih i 0,4 primljenih golova po utakmici. Zabijali su u 5 od 5 utakmica i 4 puta su ostali bez primljenog gola.
- 15. lisDSporting Braga3–0
- 11. lisGFC Midtjylland1–2
- 20. rujGBrøndby IF1–0
- 11. rujDHorsens2–0
- 6. rujGOdense BK5–0
Crvena Zvezda – FC København: međusobni ogledi
- Pobjede: Crvena Zvezda0%
- Neriješeno100%
- Pobjede: FC København0%
Posljednja 2 ogleda
Crvena Zvezda je dobio 0 od posljednja 2 ogleda, a FC København 0, uz 2 neriješena. Golovi: Crvena Zvezda 2, FC København 2.
To je 2,0 golova po utakmici. Obje momčadi zabile su u 2 od 2 utakmice, a tri ili više golova palo je u 0.
Kad je Crvena Zvezda domaćin u ovom ogledu: 0 pobjeda, 2 neriješene i 0 poraza u 2 utakmice.
Posljednji međusobni ogled, 13. kolovoza 2019., završio je Crvena Zvezda 1:1 FC København.
| Datum | Utakmica | Rezultat | OZ | V2,5 | Natjecanje |
|---|---|---|---|---|---|
| 13. kolovoza 2019. | Crvena Zvezda v FC København | 1–1 | Champions League | ||
| 6. kolovoza 2019. | Crvena Zvezda v FC København | 1–1 | Champions League |
Ljestvica: Europa Conference League
FC København je 2. s 3 boda nakon 1 utakmice, uz gol-razliku +3; Crvena Zvezda je 24. s 0 bodova, uz gol-razliku -1. Razlika između njih je 3 boda. Još je rano, pa jedan rezultat može pomaknuti momčad za nekoliko mjesta.
| # | Momčad | U | P | N | I | GR | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Brighton & Hove Albion | 1 | 1 | 0 | 0 | +4 | 3 |
| 2 | FC København | 1 | 1 | 0 | 0 | +3 | 3 |
| 3 | Trabzonspor | 1 | 1 | 0 | 0 | +2 | 3 |
| 23 | Jablonec | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| 24 | Crvena Zvezda | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| 25 | Lincoln Red Imps | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
Ista analiza. Bez uloga.
Vidio si brojke. Na ScoreHubu prognoziraš Crvena Zvezda – FC København za bodove i mjesto na ljestvici, ne za novac. Bez koeficijenata, bez kladionica, bez uloga.
Kako ScoreHub boduje ova tržišta
- Konačan ishod10 bodova
- Obje momčadi zabijaju5 bodova
- Više/manje od 2,5 gola8 bodova
- Raspon golovaOd 8 do 28 bodova
Česta pitanja
Kada počinje utakmica Crvena Zvezda – FC København?
četvrtak, 22. listopada u 16:45 (UTC), Stadion Rajko Mitić, Beograd.
Kakav je omjer međusobnih ogleda momčadi Crvena Zvezda i FC København?
U posljednja 2 ogleda Crvena Zvezda je pobijedio 0 puta, FC København 0 puta, a 2 su završila neriješeno.
U kakvoj su formi Crvena Zvezda i FC København?
Crvena Zvezda: 1 pobjeda, 0 neriješenih i 4 poraza u posljednjih 5 utakmica. FC København: 4 pobjede, 0 neriješenih i 1 poraz u posljednjih 5 utakmica. Obuhvaća posljednje utakmice obiju momčadi u svim natjecanjima.
Mogu li prognozirati ovu utakmicu?
Da, besplatno. Odaberi ishod, golove i više na ScoreHubu, skupljaj bodove i penji se na ljestvici. Nema novca, a prognoze se zatvaraju početkom utakmice.
Čitaj dalje
- Što znači BTTS u nogometu?
- Što su više i manje golova u nogometu?
- Kako analizirati formu nogometne momčadi
- Forma kod kuće i u gostima: kako je čitati
- Kako funkcioniraju nogometne prognoze: vodič za početnike
- Nogometne prognoze bez klađenja
- Kako funkcioniraju ScoreHub bodovi
- Današnje utakmice i rezultati uživo
Prijeđite na praksu
Dajte besplatne nogometne prognoze za prave utakmice, skupljajte bodove i uspoređujte se s drugim navijačima. Ne ulaže se novac.